search
top

Kazaa Lite v2

W poprzednim artykule napisałem o problemach z jakimimoże się spotkać użytkownik Kazy Lite. Wersja 2 właściwieusuwa je wszystkie, co w rezultacie stawia pod znakiemzapytania sens instalowania Diet Kazy.

Dodatkowe programy dołączone do Kazy Lite v2:

  • Speed Up – programik, który wymusza na KaZie sprawdzenie czy są nowe źródła dla ściąganych plików w zadanym odstępie czasu (ja ustawiam co 60s, 5s odstępu między poszczególnymi plikami). Wersji 2 dodano kilka nowych możliwości konfiguracyjnych, np. omijanie plików zapałzowanych (co było największą wadą w poprzedniej wersji)
  • AVI Preview – przeglądarka do niedokończonych plików AVI (sama Kaza potrafi odtwarzać tylko niedokończone mpgi)
  • Dat View – przeglądarka do plików DAT (niedokończone ściągane pliki), ma ogromne możliwości, pokazuje wszelkie dane o ściąganym pliku, umożliwia kopiowanie, przeglądanie i wiele innych.
  • KL Cheater – mały oszukiwacz, jak wiadomo im więcej się plików udostępnia, tym ma się większy priorytet w sieci Kazy, a program ten potrafi coś na ten temat zaradzić
  • Sig2Dat – na sieci Kazaa oparta jest nie tylko sama Kazaa, ale tez kilka innych klientów (jak np. Kazaa Lite, iMesh, Morpheus), aplikacja ta umożliwia przenoszenie niedociągniętych plików między nimi

Sam program również uległ modyfikacją i cechuje go teraz większakonfigurowlaność. Polecam wszystkim!!

Jeden Komentarz do “Kazaa Lite v2”

Zostaw Komenatrz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

top