search
top

Zimowy Konkurs dla Wiedźminomaniaków!

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w najnowszym konkursie, związanym tematycznie z W:GW. Konkurs ten powstał we współpracy z 'Co w Kaer Morhen piszczy?’, czyli jednym z zaprzyjaźnionych działów e-miesięcznika ’Inkluz’.


Regulamin Konkursu Wiedźmińskiego

  1. Uczestnik, który chce wziąć udział w Konkursie, jest zobligowany do napisania opowiadania, którego akcja dziać się będzie w realiach sagi Andrzeja Sapkowskiego. Wobec powyższego powinno być owo opowiadanie napisane w konwencji fantasy.
  2. Nadesłane na konkurs opowiadanie musi zmieścić się w przedziale od 5000 do 8000 znaków (wliczając w to spacje). Dodatkowo, musi ono zawierać dokładnie dwie nazwy własne, które znane są z kart sagi Andrzeja Sapkowskiego – jedno imię (lub nazwisko) oraz jedną nazwę geograficzną.
  3. Poza napisaniem opowiadania uczestnik powinien odpowiedzieć na trzy pytania, które znaleźć można w dalszej części tekstu.
  4. Opowiadanie zostanie ocenione w skali od 1 do 7 (pod uwagę brana będzie stylistyka tekstu oraz oryginalność pomysłu). Poprawna odpowiedź na każde z konkursowych pytań warta jest dodatkowy punkt. Możliwa łączna suma punktów za opowiadanie i odpowiedzi na pytania wynosić więc będzie 10.
  5. Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, która uzyska najwyższą łączną liczbę punktów. Ocenianiem opowiadań zajmie się trzyosobowa komisja.
  6. Ostateczny termin nadsyłania prac konkursowych oraz odpowiedzi na pytania to: 1 lutego 2004 roku. Nadsyłać je należy na adres: macbeerbarian@interia.pl.
Wiedźmińskie Pytania

Oto lista trzech pytań, stanowiących drugą część zadania dla uczestników Konkursu:

  1. Kto wyraził chęć oddania się wiedźminowi Geraltowi, ”nawet na jeżu”?
  2. Jak nazywało się miejsce, w którym zakończyła się szalona przejażdżka Geralta na pukaczu?
  3. Jaka była prawdziwa profesja człowieka, któremu na krótko nadano miano 'Ravix z Czteroroga’?

Nagroda

W tym konkursie walczycie w zasadzie o dwie równorzędne nagrody główne. Konkretnie są to dwie wejściówki na konwent R-Kon, który odbędzie się w dniach 19-21 marca 2004 roku w Rzeszowie. Dodatkowo, obydwoje zwycięzców weźmie udział w specjalnej sesji gry W:GW, prowadzonej przez Beerbariana (tzn. mnie), czyli współpracownika naszej strony. Komisja konkursu zastrzega sobie prawo do przyznania obu wejściówek jednej osobie, gdyby okazało się, że tylko jedna praca prezentuje przyzwoity poziom (wtedy zwycięzca wejdzie na konwent z osobą towarzyszącą).

Poza tym, opowiadania nadesłane przez zwycięzców zostaną opublikowane w lutowym bądź marcowym wydaniu 'Co w Kaer Morhen piszczy?’ oraz na W:GWO. Jeśli konkurencja będzie spora, to inne, trzymające dobry poziom opowiadania również zostaną opublikowane.

Pozdrawiamy, życzymy powodzenia i czekamy na Wasze odpowiedzi!

Nadszedł czas na rozwiązanie Zimowego Konkursu dla Wiedźminomaniaków!. Oto dwa zwycięskie teksty:Opowiadanie Konkursowe #1 iOpowiadanie Konkursowe #2.

Zostaw Komenatrz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

top