search
top

Smok

12 komentarzy do “Smok”

 1. qba pisze:

  Rysunke choc dziwny ….zwlaszcza ten papieros…..to mi sie podoba.
  Przypuszczam ze w oryginale nie byl az tak ciemna bryla. To przez skanowanie, przyciemnienie – niektore partie rysunku to czarna plama – zyskal na tym klimat rysunku. Nie wnikam czy to smoka rodem z wiedzmina ale przypuszczam, ze z Jaskrem znalazl by wspolny jezyk przy szklaneczce czegos mocniejszego :]

 2. Mizerciak pisze:

  Chciałem zwrócić uwagę na przekaz rysunku (nawet jeli nie było to zamierzeniem autora). Smoki to w końcu w „Wiedźminie” nie bezmyslne, kierujace się instynktami bestie lecz wspaniała inteligentna rasa. Ten rysunek wydaje mi się przybliża taki wizerunek smoków :D.

 3. Keyl pisze:

  dobre wykonanie i ciekawy pomysl,

 4. Blaster pisze:

  Oryginalne smoczysko, nie powiem… 🙂 Jednak wydaje mi się, że założeniem tego rysunku nie było umieszczenie na W:GWO 😛 CIeniowanie bardzo mi sie podoba. Czym rysujesz? Pozdrawiam.

 5. Muoteck pisze:

  Ołowek mechaniczny 0.5 hb plus przyciemnianie w paint shop pro :]

 6. Keyl pisze:

  wlasnie ja tez musze sie dolaczyc do tego ze rysunek na strone calkowicie nie pasuje i to niezaleznie od tego jaki jest dobry, ale jak widze nie przeszkadza to zbytnio innym wiec moze bezsensowne jest potepianie/krytykowanie kogos za oddanie klimatu czy jego brak moze wystarczy by rysunek byl dobrze wykonany?

 7. Muoteck pisze:

  Prawda, rysunek nie powstał specjalnie na WGWO. Jednak gdyby zupełnie nie miał nic wspólnego z Wiedźminem to by go tu nie było proste. A tak macie humorystycznąwizję starego, grubego, znudzonego życiem smoka, któremu Zerrikanki właśnie poszły znaleźć coś/kogoś do jedzenia.

  Przynajmniej to nie kolejna goła niewiasta udająca jakąś elfkę, chociaż na życzenie mogę mu dorobić stalowe sutki 😛

 8. Orlica pisze:

  Tak, jak dorobisz te stalowe sutki to od razu ocena pójdzie w górę, bo wtedy będzie jak najbardziej pasował do reszty rysunków, czyli w sumie ogólnie do strony, nieprawdaż? 😀

 9. Balian pisze:

  Rysunek sam w sobie dobry, ale nie tak sobie smoka wyobrażałem 🙂

 10. shycha pisze:

  Hmm… Brakuje mi tu tylko pół litra obok 🙂
  Ale daje 9

 11. MATI pisze:

  Nie wiem dlaczego ten rysunek dostał eNkę. Przecież ten smok, pza paroma szczegułami, jest identyczny jak ten z W:gw str.181!!!

 12. Elevandar pisze:

  Myślę że on ubolewa z powodu przykrótkich skrzydeł :D. Ładnie narysowany jest, to fakt. Z samego względu że ten smok jest smokiem pasuje do fantastyki,prawda. Ale do klimatu wiedźmina raczej niezbyt. Czy powinien być umieszczony na stronie?? Moim zdaniem raczej nie, jak z resztą wiele innych na siłę pakowanych tu ostatnio rysunków.
  Bez oceny

Zostaw Komenatrz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

top