search
top

Projekt Okładki 33

5 komentarzy do “Projekt Okładki 33”

 1. Beerbarian pisze:

  Okładka jak dla mnie przeciętnej jakości. Tło (‚wężowa skóra’) mi osobiście niebardzo się podoba. No i jeszcze kolor i ogólny wygląd napisu tytułowego też nie najlepiej. Ale pochwalę za motyw miecza, bez którego nie wyobrażam sobie okładki do II edycji.
  Daję ‚5’ za chęci.

 2. Versemir pisze:

  mi sie podoba w tejze okladce motyw dwóch mieczy, których to używali wiedźmini… za to reszta, jak dla mnie beznadziejnie: to tło może jeszcze, jeszcze; ale napisy… nie dosc, ze nie najpiekniejsze to jeszcze nie wyraźne.
  Ogolnie oceniam projekt jako poprawny [4], wlasnie za pomysl z dwoma mieczami i takie sobie tlo – reszta zupelnie beznadziejna.

 3. Neurocide pisze:

  Uważam, że ta okładka ta jest totalną pomyłką.
  – napisy są nieczytelne
  – tło jest żałosne – w szczególności te niby krwi śwlady, czy szponów
  – miecze do ściągnięca z sieci

  Mimo najszczerszych chęci będzie niska ocena.

 4. Kaen pisze:

  Niestety. Wygląda jak paczka po proszku do prania. I napis jest wykonany czcionką ‚filmową’ co powinno od razu dyskwalifikować.
  Kolejna sprawa to fakt, że na powiększeniu widać piksele (np. na obrzeżach miecza – wycinany jpg?). Zastanawiam się, czy autorzy okładek mają ich wersje matrycowe, czy tylko te małe jpg.

  Dobrym pomysłem byłoby skoczyc do księgarni i przyjrzeć się dobrym okładkom, zanim zacznie się pracę na swoim projektem, bo później powstaje coś takiego. (zaznaczyć trzeba, że przy poszukiwaniu ‚dobrych okładek’ należy ominąć książki wyd. Prószyński i S-ka)

 5. bodzio pisze:

  No, to juz musze przyznac, jestemy blisko tego co chcialbym ujrzec na okladce drugiej edycji. A przynajmniej tak mi sie wydawalo w miniaturce. Owczem niezle (mam slabosc do tej pierwszo edycyjnej czcionki :), ale litery dosyc niewyrazne, podobnie jak miecze. Do poprawki. 3

Zostaw Komenatrz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

top