search
top

Projekt Okładki 22

8 komentarzy do “Projekt Okładki 22”

 1. Krytyk_XXL pisze:

  Graficiarska okładka! YO! Pray dziah!

 2. bodzio pisze:

  Łohoho, widze, ze praca jakiegos plastyka. Musze przyznac: z pomyslem i samo w sobie nie powiem, calkiem calkiem 🙂
  Plusik. Jednak ni jak to do wiedzmina nie wchodzi. Aczkolwiek pogratulowac wysilku i pomyslu. Troszke nieczytelne te duze litery, ale za to te mniejsze bardzo mi sie spodobaly. Pozdrawiam autora.

 3. Neurocide pisze:

  A do mnie nie trafia za grosz… ten napis… to raczej do swiata księżycowego ostrza pasuje… Doceniam koncept, ale wiedźmina nie dostrzegam.

 4. RaWoNaM pisze:

  Teraz ja :D! Wiec tak: sama koncepcja i wykonanie jest całkiem ciekawe i powiem szczerze że do mnie przemawia. Plastyk czy nie plastyk, wyszlo całkiem ciekawie. Jest jednka pewne ale, i to dosć poważne w tym wypadku. Mianowicie za grosz nie oddaje to wiedźmina i zawoatości podręcznika do 2ed, nie mówuiąc już o samym universum Sapkowskiego. choćby sama czcionka, wygląd liter. Takie nowoczesne (postmodernistyczne?) i tak agresywne, że nie łączy sie w zaden sposób z W:GW. W efekcie wyszła praca całkiem przyjemna dal oka, z nijaka treścią oraz związkiem z tematam tejże pracy. Za wykonanie oceniam 5 na 5, niestety za ścisłość i „okładkowość” (wprowadzony właśnie współczynnik nadawania sie pracy na okładke wed W:GW :D) 0 na 5, co łącznie daje 5 na 10 (musialem w końcu jakos uszeregować ocenianie – przynajmniej są pozory :D). Tak też jest, alea iacta est, amen, so be it i inne ładnie brzmiące sentencje :D.

 5. kashaloth pisze:

  Hmm…Dlugo myslalem nad ta okladka.Mysle ze gdyby klient tak dlugo sie zastanawial to… podarowal by sobie.Artystycznie czy nie okladka powinna oprocz tytulu cos przedstawiac.Tak mnie sie wydaje.

 6. Herisheft pisze:

  Ja tego dosłownie nie rozumiem…to okładka na system fantasy, czy na gazetę dla graficiarzy?

 7. Kaen pisze:

  Mnie sie bardzo podoba. Ale niestety nie na ten system. Futurystyczne takie.

 8. Beerbarian pisze:

  Uhhh. Nie podoba mi się w ogóle. To znaczy artystyczne wykoananie jest ładne, ale to ma służyć W:GW, a nie rozwojowi polskiego grafitti!
  Daję '4′ za artyzm i chęci.

Zostaw Komenatrz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

top