search
top

Pierścień królewskiego uznania

Pierścienie te znajdują się w posiadaniu ważnych czarodziejów będących na służbie u władców i królów. Zapewne czytaliście „Sagę o Wiedźminie”- tak więc nazwiska takie jak Filippa Eilhart, Sabrina Glevissig, czy Triss Merigold są dla was znane i mogą tu posłużyć za przykład. Takie osoby bowiem mogły mieć te pierścienie. Już dawno temu zaginęłyreceptura i spis skomplikowanych czynności i zabiegów, jakie należy wykonać,aby stworzyć Pierścień królewskiego uznania .Tak więc obecnie są one przekazywane tj. z pokolenia na pokolenie. Przyznanie tego artefaktu jest niezwykle ważnym dowodem uznania, na który zasługują naprawdę nieliczni.Nie ma to oczywiści jedynie wartości symbolicznej.

Wygląd:
Masywny pierścień ze szczerego złota ze sporym, zazwyczaj czerwonym klejnotem.
Działanie:
-Pozwala raz dziennie na krótką rozmowę telepatyczną ( krótkie zdanie). Jeżeli drugi rozmówca również posiada pierścień, może oczywiście odpowiedzieć;
-Może pomieścić w sobie 12 PM;
-Wzmacnia niektóre czary bojowe rzucane przez posiadacza (Piorun kulisty: trudność zmniejszona do 3).

Jak zdobyć?
Czarodziej, który zdradził swego pana, stał się renegatem i zajął się demonologią mógł chyba zachować sobie pierścionek, hę? A może by tak jeszcze przeciwstawić go BG?

Zostaw Komenatrz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

top