search
top

Konkurs na projekt okładki 2 edycji Wiedźmina

Nimniejszym został ogłoszony Konkurs na bajerancki projekt okładki drugiej edycji Wiedźmina: Gry Wyobraźni. Nagrodą, jak łatwo się domyślić, jest wykorzystanie tegoż projektu i odpowiednia zapłata za takowy.

W projekcie nie wolno wykorzystywać zdjęć z filmu czy z serialu. Projekt może być wykonany w dowolnej technice, a przesłany w formacie jpg, w pliku nie większym niż 1 megabajt.

Prace wysyłać na adres puszkin@rpg.pl.

Termin zakończenia konkursu: koniec lipca

Konkursowi patronują serwisy W:GW Nieoficjalnie i Valkiria oraz miesięcznik Gwiezdny Pirat. Projekty będzie można obejrzeć na wyżej wymienionych serwisach i w GP.

Jakie są założenia odgórne? Projekt musi mieć widoczny napis Wiedźmin i podpis “Gra wyobraźni według prozy Andrzeja Sapkowskiego”. Reszta to hulaj dusza!

Prace będą oceniane przez fanów Wiedźmina i autorów gry.

Uwaga:
Przypominamy, że tytułem gry ma być „Wiedźmin” (a nie „Wiedźmin: Gra Wyobraźni”) uzupełniony o opis „gra wyobraźni według prozy Andrzeja Sapkowskiego”. Okładki nie spełniające tego warunku w koncowym etapie konkursu nie bedą brane pod uwagę!

Odwiedź:
Forum 2 edycji Wiedźmina: Gry Wyobraźni
Projekty okładek

2 komentarze do “Konkurs na projekt okładki 2 edycji Wiedźmina”

  1. Drantzell pisze:

    Fajny pomysł, ale mam nadzieje że znajdzie sie jakaś dobra praca, bo narazie z tego co widziałem to można się tylko pośmiać 😛

    Drantzell the Raven of Naggaroth

Zostaw Komenatrz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

top