search
top

Imladris 2002

W Krakowie w dniach 18. X 2002. 20. X 2002. – odbył się się Imladris – VI KrakowskiWeekend z Fantastyką. Na konwent ten stawiła się również nieliczna, ale bardzo reprezantywna grupa fanów Wiedźmina: Gry Wyobraźni w osobach Sary, mnie (Borga) i Tompalucha.


Konwent należy zaliczyć do dla nas udanych, gdyż przeprowadziliśmy na nim akcję rozdawaniaulotek popularyzujących W:GW i W:GWN oraz zawarliśmy kilka ciekawych znajomości.

A oto kilka zdjęć:

Po wielogodzinnej podróży, która dla mnie i Tompalucha była szczególnie męczącaz powodu uszkodzenia lini trakcyjnej i przymusowego parogodzinnego postoju w polu,dotarliśmy na konwent. Na zdjęciu Sara i Tompaluch rozłożeni na naszychmiejscach, z których nas wkrótce wyrzucono, bo „były zajęte”.

Pierwsza prelekcja, na której byliśmy – „Muzyka na sesjach”. Bogato okraszonasamymi efektami dzwiękowymi, płynącymi z rozstawionego na scenie komputera.

Druga prelekcja – przygotowana przez Michała ‚Puszkina’ Marszalika i Krzysztofa’Barda’ Kurka, pod wiele mówiącym tytułem Co to jest i jak wygrać Puchar Mistrza Mistrzów.

Sam Puszkin na zbliżeniu.

Zwiedzaliśmy oczywiście Kraków. Na zdjęciach Sara i Tompaluch.

A tutaj ja z Sarą.

Tak wyglądała nasza sala trzeciego dnia konwentu.W drzwiach Tompaluch.

Zostaw Komenatrz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

top