search
top

Druga edycja na Dracoolu 2003

Na konwencie Dracool 2003 (recenzja) odbyła się także kolejna prelekcja na temat drugiej edycji Wiedźmina. Prelekcję poprowadził kierujący wydaniem podręcznika Michał Puszkin Marszalik.

Prelekcja
Prelekcja

Podczas spotkania Puszkin opowiadał o postępach w pracy nad podręcznikiem. Usłyszeć było można już sporo szczegółow dotyczących gry, między innymi mechaniki, opisu świata, reguł, itp. Niestety nie sposób przytoczyć tutaj tak ogrmonej ilości informacji. Głowne założenia pozostały jednak nie zmienione (patrz tu).

Prelekcja
Prelekcja

Pod koniec prelekcji odbył się mini konkurs, w którym dla uczestników przeznaczono bardzo interesujące nagrody.

Prelekcja
Prelekcja

Fani Wiedźmina byli na tyle zainteresowani przyszłą edycją, że po zakończeniu prelekcji jeszcze przez prawie godzinę przed salą toczyła się dyskusja z Puszkinem na jej temat.

3 komentarze do “Druga edycja na Dracoolu 2003”

 1. Neurocide pisze:

  Szkoda, że jakość zdjęć taka niska… Ledwo mnie widać 🙂 … I z tymi ciekawymi nagrodami to tez przesada. Ot, Białe Wilki, i zdążyli mi wyszarpać najlepsze, tak, że trafiłem jedyneczkę o driadach. Nic i tak się cieszę, że z fantem wyjechałem… A prelekcja naprawdę fajna.

 2. borg pisze:

  Oszczędzam miejsce na serwerze, powoli zaczyna mi go brakowac :] Jesli ktoś chciałby zdjęcie w wyższej rozdzielczości to niech mi da znać na maila .

 3. Neurocide pisze:

  Jeśli ktoś chce dowiedzieć się więcej, to napisałem relację z Dracoola, w której dużo miejsca poświęciłem tej prelekcji. Spisałem to co zapamiętałem.

  tekst dostępny pod adresem:

  http://www.republika.pl/erpegowiec1/reldrac03.htm

Zostaw Komenatrz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

top