search
top

Dama Dworu

12 komentarzy do “Dama Dworu”

 1. Versemir pisze:

  Choć zwykle galerii nie oceniam, to się jednak tu wypowiem..Powiem tak: To samo co zwykle, prezrmtuje autorka, niczego sobie rysunek (+ jak zwykle wielkie oczy postaci), photoshopowskie efekty i kolory. W tym rysunku kolory podobają mi się znacznie bardziej niż w poprzednich.
  Dam po prostu [7] – dobre…

 2. Pająk :P pisze:

  Jakaś Kurtyzana najtańsza. Co to jest? To ma gorszą urodę niż Leśny Dźadek, a taka kobieta dworu powinna być dostojna, a nie ubierać się jaby ją Pseudoszczury wychowywały w szafie. A jej postawa? Tragedia, tragedia.

 3. Ashnod pisze:

  Ma coś w sobie z kurtyzany z koniem…

 4. coen2 pisze:

  mnie sie podoba. akiej pracy jeszcze nie było .
  zdecydowanie najlepsza

 5. donmac pisze:

  dobra,dobra naprawdę dobra.. Ale mogłoby być więcej smoków

 6. siman pisze:

  Ta praca jest strasznie nierówna jeśli chodzi o wykonanie. Chociażby twarz. Z jednej strony świetnie wykonane oczy, a z drugiej kiepskie usta. Dobre proporcje, beznadziejny światłocień (ale tylko jeśli chodzi o samą twarz, reszta ciała, szczególnie szyja, oświetlone bardzo dobrze). Sama postać jest trochę mało dostojna, a nazwa [i]Dama Dworu[/i] kompletnie mi tu nie pasuje! Poza tym widać, że jeszcze ci trochę wprawy brakuje. Ale brakuje niewiele. Dlatego- 7

 7. Crazy Punk pisze:

  „Ma coś w sobie z kurtyzany z koniem…”
  Po prostu autorka ma taki styl i postacie w jej wykonaniu zawsze będą miały coś podobnego (no dobra, pomijamy gnomy, one nie będą podobne do ludzi 😛 ).

 8. Kaka pisze:

  Jestem tu nowa, ale powoli przyswajam sobie style Waszych rysunków. Twoje jednak są bardzo wybitne i takie… inne:) Ten rysunek podoba mi się… ale coś tu brakuje…hm… ale poza tym jest budziu! Masz talent.

 9. Sephiroth pisze:

  mi sie rysunek podoba:)
  tylko że tytuł do niego niepasuje…ktoś coś wspominał o kurtyzanie…tytuł „kurtyzana w drodze do klijenta” byłby odpowiedniejszy bo wyglada ona jakby ją ktoś w nocy nagle oświetlił (latarką 😛 ) gdy przemieszczała się w strone pokoju klijenta chętnego do zabaw :]
  ładny rysunek, ale traci na tytule :/

 10. arax pisze:

  Powiem tyle:
  świetny rysunek, tylko troche tytuł nie pasuje. Reszta super 🙂

 11. Wiuka pisze:

  Padam do stóp! Wrażenie niesamowite. Powtarzam: masz niesamowitą technikę (której ja w swej niewiedzy baaaardzo ci zazdroszczę). Nie będę ci dawać rad, bo są tu oczywiście zbędne. Pozdrawaim i cześć oddaję chwalebnie!

 12. Yen pisze:

  Drakonaria z pewnością ma duży talent, ale w tym rysunku widać że ulega czasami swoim nastrojom podczasy tworzenia.. Niektóre elementy są świetnie dopracowane (chociażby piersi i zaznaczone na nich bardzo lekko sutki, co mi sie najbardziej w tym rysunku podoba) a niektóre zrobione od niechcenia ..np. tło . Wzorki u dołu sukni też nie wymagały chyba wielkiego poświęcenia. Ogólnie ubraniu brakuje troche fałdek, które nadały by troche więcej światłocieni… Suknia to nie strój kąpielowy, nie może gładko przylegać w każdym miejscu..
  Ale jak i w którymś z kolei rysunku …świetna kolorystyka i ciekawy wyraz twarzy..

Zostaw Komenatrz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

top