search
top

Projekt Okładki 56

8 komentarzy do “Projekt Okładki 56”

 1. Ugamas pisze:

  ciekawy projekt, ciekawy, dałbym nawet 8, ale mi to bardziej pasuje na okładkę komiksu, ale to tylko zdanie mojej skromnej osoby.
  Daję „6” fajny obrazek i dobre wykonanie 🙂

 2. Kaen pisze:

  Kiczowate, brzydko powycinane jtpg. Ż w napisie „Wiedźmin” nie powinno być obniżone. Bardzo komputerowe.

 3. morbit pisze:

  Słuchajcie, może ja jestem ślepy…ale gdzie właściwie te postacie na okladce mają stopy ?!

 4. Tereusz pisze:

  moze oni sa w jakies wodzie i dlateog nei ma stop kto to wie ale projekcik ten mial zaduzo zapedu a za malo jakosci choc jest niezle wykonany

 5. Beerbarian pisze:

  Powiem krótko – pomysł przyjemny, tyle że z wykonaniem już gorzej. Może ten projekt byłby lepszy, gdyby więcej byłoby na nim widać.
  Daję ‚5’.

 6. Sigismund pisze:

  Ja zaś powiem, że dam 7, bo rysunek jest dynamiczny (co dotychczas jest rzadkie – góruję naiwna i statyczna symbolika), narysowany z dbałością o anatomię i kinetykę ludzkiego ciała i bardzo dobry warsztatowo. Nie ma tu niedostatków w warsztacie grafika tuszowanych fotoszopowymi wytryskami, a to też plus. Poza tym widać ewidentnie, że jest to jeszcze nie wypieszczony do końca szkic, PROJEKT właśnie, z którego po dopowiednich zabiegach graficznych można wyciśnąć bardzo wiele. Pozostaje mi czekać na 2 wersję.

  Oto co bym zmienił/poprawił.

  1. kolorystyka – obecnie dobrane kolory wywołują u mnie bardzo mieszane uczucia. Odczuwam brak miłej oku zieleni.
  2. kontrast i jasność – za małe. Obrazek jest zbyt ciemny. Trudno było mi się z początku domyśleć, czy to stalaktyty, czy drzewo.

  Kaen: przyjrzyj się jeszcze raz. Widać gołym okiem, że to rysunek rysownika, a nie jotpeg.

 7. RaWoNaM pisze:

  Praca strasznie chaotyczna i mało czytelna. Nie wiem, czy oni są na bagnach lub w wodzie, czy na powierzchni. (bo nie iwdać zupełnie stóp). Jeśli jednak na bagnach, to strasznie sztucznie wyszło. I zanurzenei nóg w wodzie… Poza tym ten mórek, drzewko. To przywodzi na myśl z kolei jakąś wioskę. No i dziwna ramka, która nie jest specjalnie estetyczna i wygląda…dziwacznie. Może to już czepianie się, ale… Wspomnę o ustawiniu postaci, które także wyszło sztucznie. Zwłaszcza, że wiedźmin szykuje się do cięcia z tak bliskiej odległości. Toć to samobójstwo! Mieczem nie da się walczyć na taki bliski dystans. Nie ma nawet jak wziąść zamach.

  Dobrą rzeczą jest jedynie dynamika. I za to dam 4. Gdyby podopracowywać szczegóły, to moze byłoby z tego coś całkiem ciekawego…

 8. Gal Anonim pisze:

  Eh… co tu się rozpisywać >2<

Zostaw Komenatrz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

top