search
top

Kobieta z toporem

14 komentarzy do “Kobieta z toporem”

 1. Krytyk_XXL pisze:

  Fajne ma spodenki. Tylko po co jej ten topór? Kury będzie zarzynać czy drewno na opał rąbać? 😀

 2. JAskier pisze:


  Te spodenki to na plaże?
  Nie pasuje topór
  Czemu ma taką pozę jak w serialu Power Rangers?
  Brak tła
  Źle wykonana twarz
  +
  Że ci się chciało
  Że proporcje są w miarę zachowane

  Sorry ,ale tak to wygląda! Ocena:3
  JAskier KRYTYCZNY na XXL 🙂

 3. Krytyk_XXL pisze:

  Z tym ‚XXL’ to radziłbym uważać bo mam na to (c)!
  Żartowałem oczywiście 🙂

 4. Krytyk_XXL pisze:

  A ja zwrócę uwagę na coś zupełnie innego. Pomijam ocenę warsztatu bo, jak ktoś już trafnie zauważył nie jest to egzamin na ASP a ja nie poczuwam się do obowiązku nauczyciela plastyki. Natomiast, droga Morte! Zastanów się nad bezsensem tej ilustracji. Narysowałaś kobietę, prawie nagą. Ubraną w stylu współczesnej prostytutki. Z rozpuszczonymi włosami i makijażem którego za pewne nie chciałać narysować ale jest widoczny. Krótko mówiąc: Luis Royo pełną gębą! To wszystko wysłałaś na stronę poświęconą systemowi dark fantasy, w którym podobne patologie nie miałyby szansy przeżyć pierwszego lepszego starcia. Jednym słowem: praca nie na temat. I to bardzo nie na temat. Co więcej: praca przeczy zasadom logiki. Ta kobieta zraniłaby się przy pierwszym gwałtownym ruchu. Jeśli ten topór nie jest tylko ozdobą, tudzież wysublimowanym nerzędziem do samookaleczenia, to nigdy przenigdy nie ubrałaby się w ten sposób. W innym przypadku nie pożyłaby wystarczająco długo aby prezentować się na tym obrazku już jako dorosła osoba. Dziwi mnie również że tak seksistowski obrazek stworzyła dziewczyna, która to szczególnie powinna wiedzieć że piękno można pokazać na wiele innych sposobów niż tylko poprzez wysoki procent odsłoniętego ciała.
  Ode mnie pasz pałę! Za to że nie chce Ci się pomyśleć, za to że odstawiasz chałę, za to że idziesz na łatwiznę, za to że niczego się nie uczysz (zakładam że zachowujesz jakąś chronologię w nadsyłanych obrazkach). Nie przekonasz mnie że cokolwiek w tym rysunku było zamierzone, bo nie było co widać na pierwszy rzut oka. „Nuda i brak pomysłu” – to tytuł tej pracy.

 5. JAskier pisze:

  NA stos z nią!Na stos!KRYTYK podaj pochodnie!JAskier i
  Krytyk masters!Ole ole ole ole my nigdy krytykować nie przestaniemy o nie o nie!!!!!!!!!!!

 6. Sigismund pisze:

  JAskier, nie mógłbyś poszukać własnej tożsamości, hę?

 7. Kaen pisze:

  JAskier: Krytyk zaczął podawać argumenty (co prawda z większością się na dal nie zgadzam, ale jednak są to argumenty:)) i dlatego można powiedzieć, że on kytykuje.
  Ty tylko najeżdzasz. A twój ostatni komentarz pokazuje, że krytykujesz dla samego faktu krytykowania.

  Krytyk: Nie uważam, że ten rysunek jest seksistowski. Kobiety się tak ubierają, może nie na codzień, ale czasem. Nie napiszesz, że wszystkie to prostytutki, prawda?
  A co do bezsensu: a może ona właśnie zakłada ten pasek gdzies, tudzież ściąga? Hm?:) A może dopiero się ubiera i dlatego nie ma sukni?:)

  Poza tym: czy wiedźmin to Dark Fantasy?

  Pozdrawiam.

 8. borg pisze:

  To prawda…
  JAskier – chyba Ci się w głowie przewróciło. Najłatwiej krytykować bez sensu, znacznie trudniej coś stworzyć…

 9. JAskier pisze:

  Kean czy nie podałem wystarczających argumentów parenaście linijek niżej?Pozatym nie zauważyliście że ostatnia wypowiedź przed tą nie była pisana całkiem na serio!Ba nie było w niej krzty prawdy.Miał to być niewinny żarcik jeżeli kogoś uraził to z całego serca przepraszam!
  Borg może trudno coś stworzyć,ale się staram(mam dopiero 14 lat),zato wątpie żeby jakąś trudność sprawiało odpisywanie maili!Tej czynności z twojej strony nie mogłem ujrzeć od paru listów.
  Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam nie chcę się z nikim kłócić uważam że fani tak znakomitej gry jak wiedźmin powinni się nawzajem wspierać!

 10. borg pisze:

  JAskier – wiekiem się nie wypieraj. Na tej stronie jest dużo autorów równych tobie wiekiem i młodszym. W łbie Ci sie przewróciło i tyle. Poza tym jesteś jak chorągiewka. Tak piszesz komentarz jak reszta, tyle że z większą ilością ‚rad’ lub ‚bluzg’. Jak sie nie myle ostatnio napisałeś, że rysunki autora grafiki strony nadają się „na papier toaletowy”?

  Wiesz czemu nie odpowiedziałem na Twoje ostatnie dwa listy – nie chciałem Ci przykrości robić! Kiedy trzeci raz przysłałeś mi opis „Zerikańskiego Bat”… Za pierwszym razem napisałem Ci, że teskt to na pół ekranu i dodatkowo jest słaby, bez sensu i widać, że pisałeś go na kolanie, a Ty mi przysłeś nowy bat, ale z trzema końcami (?). Napisałem Ci, że nadal nic nie zmieniłeś (prócz cudacznego udziwnienia), a Ty mi przysłałeś kolejną wersje, tym razem z „metalowym kolcem na końcu bata”, to się załamałem… Chciałem Ci w sumie odpisać, ale zdążyłem jeszcze otrzymać od Ciebie „postać” – wydruk z GP – same statystyki… zero pracy.

  Nie chłopie, nie będe odpisywał na takie śmieci. To są śmieci! Rzeczy, których stworzenie zajęło Ci maksymalnie 2min. Zero pracy. Zero pomysłu. Zeeerrroooo!

  Jakmiś cudem udało Ci się do „Humoru” przemycić 3 dowcipy. Dostałeś „kategorie A” i zaczęłeś wszystkich „krytykować” i „pouczać” sam nie umiejąc nic napisać co ma sens i jest w tym choć ksztyna własnej pracy.

  Wywaliłem Twój „dowcip” z Humoru. Nie masz już statusy „autora”. Nazywanie Cię tak byłoby „nieuczciwe” wobec innych autorów.

 11. Krytyk_XXL pisze:

  Kaen: Kobiety tak się ubierają. Nie przeczę. Jednak nie w tym rzecz. Pokaż mi choć jeden przykład tak ubranej kobiety w świecie wiedźmina. Więcej: pokaż mi choć jeden przykład wojowniczki, czy innej kobiety posługującej się bronią, która by była tak ubrana. Jeśli się ubera albo rozbiera to dlaczego autorka tego nie pokazała? Nie umie? Trudno. Trzeba się nauczyć. Rysunek to też forma przekazu – zadaniem autora jest pokazać co miał na myśli. Z tej ilustracji widać, że autorka coś chciała powiedzieć ale nie wiedziała co… nie wiedziała jak.
  Odnośnie Wiedźmina i dark fantasy: Heroic to to nie jest. Jeśli już kwalifikować to najbliżej ma jednak do Dark.

 12. Falka pisze:

  Nie podoba mi się twarz i wlosy. Oj, Chyba byloby jej zimno w swiecie Sapkowskiego. Jako przedstawicielka kobiet muszę sprostować: kobiety wcale się tak nie ubierają. Chyba, że na plażę. Przynajmniej nie wszystkie, więc proszę nie uogólniać, bo się obrażę.

 13. Sziri Tiea pisze:

  o nieee ona mi sie na prawde nie podoba… nie pasuje – moim zdaniem – do krainy pana Sapkowskiego.

 14. Chtulu pisze:

  Może i tam nie pasuje, ale jakoś tak brak większego zaangarzownia w tej pracy.

Zostaw Komenatrz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

top