search
top

Deszcz meteorytów

Koszt w PM : 50
Żywioł : ogień
Koszt w WPR : 100
Czas trwania : 2 minuty
Sposób rzucania : gest i formuła
Obrona magiczna : nie
Działanie : Mag sprowadza palące się skały o niszczycielskiej sile rażenia. Każdy meteoryt zadaje 2k10+2.

Uwagi: Czar zalicza się do czarnej magii. Każdego kto go użyje czeka śmierć ze strony innych czarodzieji.

Jak zdobyć: Wszystko zależy od Bajarza. Najlepiej by ten czar był schowany w jakimś kompletnie nie spodziewanym miejscu.

2 komentarze do “Deszcz meteorytów”

 1. Radagast pisze:

  Mimo, iż „artykuł” bardzo stary to jednak pozwole sobie dać jako pierwszy komenta, cóż, jeśli autor tu jeszcze zagląda, to mu sporo wytknę:
  1.”Mag sprowadza palące się skały o niszczycielskiej sile rażenia”-mówi to co najmniej niewiele…jak nic!! Niszczycielska siła rażenia: jaki zasięg, bo może to jest mini atomówka zdolna rozwalić Novingrad??
  2.”Każdy meteoryt zadaje 2k10+2″-to co narzuca sie najbardziej: Jakie k10!? W systemie wiedźmina nie stosuje sie innych kostek poza tradycyjną szósteczką, ewentualnie sie ja zmniejsza(w przenosni oczywiście). Nie ma żadnych innych Kości.No i co do kamieni, ile ich, bo rozumiem,że przez dwie minuty może ciągnąć mała seryjka, ale po ile i czy te kamulce spektakularnie wybuchają.
  3.”Najlepiej by ten czar był schowany w jakimś kompletnie nie spodziewanym miejscu.”-wybacz, ale takim kompletnie niespodziewanym miejscem jest chocby dupa zakupuionej w wiosce kozy…
  Krótko mówiąc artykuł beznadzieja i daje 1

 2. Koval pisze:

  Artyjuł – beznadzieja. Nie pomyliły ci się strony??? To się nadaje do DnD. Może oceniłbym wyżej, gdyby artykuł był dokłądniej opisany. A tu tak niestety nie jest. Stawiam 1.

Zostaw Komenatrz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

top